| Zamówienia publiczne do 30 000 Euro |
| Zamówienia publiczne poniżej 130 tys. PLN |
| Strategia Rozwoju Gminy Mirzec na lata 2021-2030+ |
|
Mirzec, dnia 05.02.2020 r.
Znak: IN.271.08.2020.MP
ZAPYTANIE OFERTOWE
o wartości poniżej 30 000 EURO (art.4 pkt.8 uPzp)
Gmina Mirzec zaprasza do składania ofert cenowych na opracowanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: „Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Gadce wraz z łącznikiem”
Zamawiający:
Gmina Mirzec, Mirzec Stary 9, 27-220 Mirzec
tel. 41/27 67 170, adres e-mail: sekretariat@mirzec.pl
- Opis przedmiotu zamówienia:
- Rodzaj zamówienia: usługi.
- Zakres przedmiotu zamówienia:
W ramach zamówienia należy wykonać indywidualny projekt sali gimnastycznej dobudowanej do szkoły z zapleczem socjalno – technicznym wraz z infrastrukturą towarzyszącą obejmującą wykonanie odwodnienia, ciągi piesze jezdne, miejsca postojowe, energooszczędne oświetlenia działki szkolnej oraz urządzenie terenów zieleni w ramach kompleksowego zagospodarowania terenu wraz z robotami towarzyszącymi.
Projekt budowlany musi przewidywać zastosowanie rozwiązań technicznych i materiałów zgodnych z wymogami w obiektach stanowiących przedmiot zamówienia. Obiekt winien być przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Sala będzie użytkowana przez dzieci, młodzież i lokalną społeczność w grach zespołowych, - siatkówka, koszykówka, piłka nożna halowa, badminton, korfball i inne.
Należy zaprojektować wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w celu uzyskania redukcji zapotrzebowania budynku na energię (dotyczy sali i szkoły).
Wykonawca przygotuje w terminie 1-go miesiąca od podpisania umowy wstępną koncepcję architektoniczną wraz z wizualizacją (dopuszcza się warianty), która podlegać będzie akceptacji Zamawiającego.
Po akceptacji przez Zamawiającego wybranej koncepcji, Wykonawca sporządzi kompleksową dokumentację obejmującą opracowanie dokumentacji wraz oraz kompleksową wizualizację dla całego zamierzenia inwestycyjnego.
Opracowanie dokumentacji na podstawie uzgodnionej i zatwierdzonej przez Zamawiającego koncepcji architektonicznej
- Na wykonanie dokumentacji technicznej robót, niezbędnej do realizacji zadania pn.: „Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Gadce wraz z łącznikiem”, składają się następujące czynności (minimalne), zwane dalej pracami projektowymi:
- opracowanie projektu budowlanego i projektu wykonawczego według założeń określonych w warunkach zamówienia oraz uzyskanie wymaganych uzgodnień niezbędnych dla uzyskania pozwolenia na budowę,
- opracowanie projektu wykonawczego instalacji wod. – kan.,
- opracowanie projektu wykonawczego instalacji c. o.,
- opracowanie projektu wykonawczego instalacji c. w. u.,
- opracowanie projektu wykonawczego instalacji elektrycznej w tym instalacji OZE.
- opracowanie projektu wykonawczego instalacji teletechnicznej i nagłośnieniowej,
- opracowanie projektu wykonawczego instalacji wentylacji mechanicznej,
- opracowanie projektu wykonawczego kanalizacji deszczowej,
- opracowanie projektu kompletnego wyposażenia, obiektu z podziałem na wyposażenie:
- Stałe – w tym wyposażenie sali w podłogi sportowe, wszystkie urządzenia sportowe, wyposażenie terenu w małą architekturę itp.
- Ruchome – w wykazie wyposażenia należny zestawić opis katalogowy oraz aktualną cenę np. meble, wyposażenie toalet w pojemniki na mydło, papier, kosze na śmieci itp.
-
- opracowanie kosztorysu inwestorskiego i przedmiarów robót dla budowy sali gimnastycznej wraz z instalacjami / przyłączami oraz robotami towarzyszącymi,
- opracowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ),
-
- opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
-
- opracowanie wizualizacji obiektu i wnętrz wraz z zagospodarowaniem terenu.
- charakterystyka energetyczna,
- badania geologiczne podłoża gruntowego wraz z odpowiednią do wyników dokumentacją,
- Wykonawca na własny koszt sporządzi lub uzyska wszystkie wymagane do prawidłowej realizacji przedmiotu umowy dokumenty, w szczególności mapy do celów projektowych, inwentaryzację obiektu, pozwolenia, opinie, uzgodnienia i sprawdzenia rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów.
- Każdy z dokumentów powinien być podpisany przez osobę, która go sporządziła. Podpis lub podpisy powinny być czytelne lub opatrzone tekstem lub pieczątkami wskazującymi imię i nazwisko osoby podpisującej dokument.
- Opracowane dokumenty muszą być kompletne (ze wszystkimi mapami, pozwoleniami, opiniami, uzgodnieniami i sprawdzeniami rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów, w szczególności uzgodnienia z rzeczoznawcą ds. przeciwpożarowych, sanitarnych, ekspertyzy itp.), spełniać wymogi uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz spełniać wszystkie wymogi niezbędne do tego, aby służyć Zamawiającemu do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w celu zawarcia umowy na wykonanie robót budowlanych zgodnie z przepisami prawa.
- Wykonawca jest zobowiązany przekazać Zamawiającemu wszystkie dokumenty, do wykonania lub uzyskania których jest zobowiązany na podstawie umowy,
w formie pisemnej, w odpowiedniej, wymaganej w obowiązujących przepisach ilości egzemplarzy, z zastrzeżeniem, że:
- Projekt budowlany, projekt wykonawczy oraz projekty instalacji – Wykonawca jest zobowiązany przekazać Zamawiającemu w ilości 5 egzemplarzy;
- Kosztorys inwestorski, przedmiar robót, informację dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – Wykonawca jest zobowiązany przekazać Zamawiającemu w ilości 2 egzemplarzy.
- W przypadku pozostałych, nie wymienionych powyżej dokumentów, Wykonawca jest zobowiązany przekazać Zamawiającemu 1 egzemplarz każdego dokumentu, o ile przepisy nie określają, że mają one zostać przekazane w większej ilości egzemplarzy.
- Wszelkie oryginały uzgodnień i opinii powinny znajdować się w pierwszym egzemplarzu dokumentacji projektowej.
- Wykonawca jest zobowiązany razem z dokumentami w formie pisemnej, przekazać Zamawiającemu 2 egzemplarze nośników danych, na każdym z których zapisano w formie elektronicznej komplet dokumentów.
- Zasady sporządzenia dokumentów w formie elektronicznej:
- Wszystkie pliki muszą być zapisane w formacie „pdf”. Zamawiający wymaga, aby kosztorysy inwestorskie i przedmiary robót zapisane były w formacie „pdf” oraz formacie „ath” (Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć je zapisane w obu tych formatach).
- Dokumenty, do opracowania, których Wykonawca jest zobowiązany, muszą zostać wykonane zgodnie z umową, obowiązującymi przepisami (w szczególności techniczno-budowlanymi w rozumieniu ustawy Prawo budowlane), z zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz obowiązującymi normami i normatywami, w szczególności muszą być zgodne z następującymi, aktualnie obowiązującymi aktami prawnymi:
- Prawo zamówień publicznych,
- Prawo budowlane,
- Rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego – w szczególności projekt budowlany;
- Rozporządzenie w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym – w szczególności kosztorys inwestorski;
- Rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego – w szczególności projekt wykonawczy, przedmiar robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
- Dane charakterystyczne do projektowania:
- sala sportowa wymiar areny boiska 12 x 24 m, z wydzielonymi strefami bezpieczeństwa (1,5 m z każdej strony linii bocznej boiska),
- części sanitarno-szatniowe, pomieszczenie dla trenera z zapleczem sanitarno higienicznym oraz pomieszczenia magazynowe (należy rozważyć możliwość adaptacji istniejących pomieszczeń piwnicy SP)
- system grzewczy sali powinien działać i być kompatybilny z istniejącą siecią
grzewczą szkoły – istniejący kocioł gazowy (w przypadku konieczności zwiększenia mocy poboru należy przewidzieć wymianę kotła wraz z modernizacją kotłowni),
- Wykonawca jest zobowiązany do dokonania bilansu mocy instalacji elektrycznej w związku z budową sali gimnastycznej.
- Należy uwzględnić również wszelkie prace i koszty niezbędne do poniesienia w celu przygotowania w/w inwestycji do realizacji. Należy uwzględnić koszty wykonania ewentualnych przekładek sieci, przyłączy, wyburzeń i przygotowania terenu pod inwestycję. Wykonawca projektu na koszt własny wykona wszelkie niezbędne badania, analizy, mapy - niezbędne do prawidłowej realizacji zadania
- Zamówienie ponadto obejmuje:
- Udział w spotkaniach roboczych służących wypracowaniu koncepcji spełniającej oczekiwania Zamawiającego,
- Opracowanie wstępnej koncepcji wraz z wizualizacją w terminie 1 miesiąca od daty popisania umowy – dla koncepcji wymagane będzie przygotowanie wstępnego oszacowania kosztów zamierzenia inwestycyjnego,
- Przygotowanie wniosku o uzyskanie pozwolenia na budowę / zgłoszenie robót budowlanych oraz w razie konieczności dokonywanie wszelkich zmian, uzupełnień, wyjaśnień itp. dokumentacji projektowej w trakcie postępowania administracyjnego,
- Opisywanie proponowanych materiałów i urządzeń z zachowaniem przepisów wynikających z właściwych zapisów wynikających z art. 29-31 ustawy Prawo Zamówień Publicznych tj. za pomocą parametrów technicznych tzn. bez podawania ich nazw, patentów lub pochodzenia. W przypadku konieczności podania nazwy materiału lub urządzenia to Wykonawca (Jednostka projektowa ) zobowiązany jest do podania co najmniej dwóch producentów tych materiałów lub urządzeń oraz określenia minimalnych wymagań co do ich równoważności.
- Wprowadzania poprawek lub uzupełnienie do opracowanego i przekazanego przedmiotu zamówienia w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie robót budowlanych oraz zaktualizowanie kosztorysów na dzień ogłoszenia przetargu na roboty budowlane.
- Pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją wykonywaną w oparciu o sporządzoną dokumentację techniczną oraz przyjazd na każde wezwanie Zamawiającego w ciągu trzech dni roboczych.
- Przepisy prawne związane z projektowaniem i wykonaniem zamówienia.
Projektant jest zobowiązany zrealizować przedmiot zamówienia spełniając w szczególności wymagania:
-
- Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,
- Ustawa – Prawo budowlane (w tym Ustawa o wyrobach budowlanych i Ustawa o normalizacji oraz Ustawa o badaniach i certyfikacji,
- Ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych,
- Ustawa Prawo geologiczne i górnicze,
- Ustawa – Prawo energetyczne,
- Ustawa o drogach publicznych,
- Ustawa Prawo wodne,
- Ustawa o ochronie przyrody,
- Ustawa o zmianie ustawy o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia oraz niektórych innych ustaw; Ustawa o odpadach,
- Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie; Rozporządzeniem w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadawiania obiektów budowlanych; Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie; Rozporządzenie w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów; Rozporządzenie w sprawie przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę oraz dróg pożarowych; Rozporządzenie w sprawie uzgadniania projektu budowlanego pod względem ochrony przeciwpożarowej;
- Rozporządzenie w sprawie warunków i trybu postępowania dotyczącego rozbiórek oraz zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego,
- Rozporządzenie w sprawie sposobów deklarowania zgodności wyrobów budowlanych oraz sposobu znakowania ich znakiem budowlanym
- Rozporządzenie w sprawie aprobat technicznych oraz jednostek organizacyjnych upoważnionych do ich wydawania,
- Rozporządzenie w sprawie próbek wyrobów budowlanych wprowadzonych do obrotu; Rozporządzenie w sprawie europejskich aprobat technicznych oraz polskich jednostek organizacyjnych upoważnionych do ich wydawania; Rozporządzenie w sprawie systemów oceny zgodności wyrobów budowlanych oraz sposobu ich oznaczania znakowaniem CE,
- Rozporządzenia w sprawie sposobu nadawania i wykorzystywania znaku zgodności z Polską Normą; Rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania; Rozporządzenie w sprawie systemów oceny zgodności, wymagań, jakie powinny spełniać notyfikowane jednostki uczestniczące w ocenie zgodności, oraz sposobu oznaczania wyrobów budowlanych oznakowaniem CE,
- Rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,
- Rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz szczegółowego zakresu rodzajów robót budowlanych, stwarzających zagrożenia bezpieczeństwa i zdrowia ludzi; Rozporządzenie w sprawie dziennika budowy, montażu i rozbiórki, tablicy informacyjnej oraz ogłoszenia zawierającego dane dotyczące bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia; Rozporządzenie w sprawie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
- Rozporządzenie w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym,
- Rozporządzenie w sprawie wzoru i sposobu prowadzenia ewidencji rozpoczynanych i oddawanych do użytkowania obiektów budowlanych; Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać sieci gazowe;
- Rozporządzenie w sprawie określenia rodzajów przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko oraz szczegółowych uwarunkowań związanych z kwalifikowaniem przedsięwzięcia do sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko;
- Rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego; Rozporządzenie w sprawie rodzajów obiektów budowlanych, przy których realizacji jest wymagane ustanowienie inspektora nadzoru inwestorskiego;
- Rozporządzenie w sprawie gromadzenia informacji i próbek uzyskanych w wyniku prowadzenia prac geologicznych i sposobu postępowania z próbkami i dokumentacjami geologicznymi;
- Rozporządzenie w sprawie zakresu opracować geodezyjno-kartograficznych obowiązujących w budownictwie; Rozporządzenie w sprawie dopuszczalnych wartości stężeń substancji zanieczyszczających w powietrzu; Rozporządzenie w sprawie dopuszczalnych poziomów hałasu w środowisku;
- Rozporządzenie w sprawie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu oraz ZUDP ;
- Rozporządzenie w sprawie wzorów: wniosku o pozwolenie na budowę, oświadczenia o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane i decyzji o pozwoleniu na budowę;
- Rozporządzenie w sprawie wymagań dotyczących jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi;
- Rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy stosowaniu środków chemicznych do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków;
- Rozporządzenie w sprawie warunków wprowadzania ścieków do urządzeń kanalizacyjnych stanowiących mienie komunalne;
- Rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego;
- Rozporządzenie Ministra Kultury w sprawie zabezpieczania zbiorów w muzeach przed pożarami, kradzieżami i innymi niebezpieczeństwami grożącymi zniszczeniem lub utratą muzealiów oraz sposobów przygotowania zbiorów do ewakuacji w razie powstania zagrożenia;
- Rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego;
- Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 26 czerwca 2002 r. w sprawie dziennika budowy, montażu i rozbiórki, tablicy informacyjnej oraz ogłoszenia zawierającego dane dotyczące bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia /Dz. U. 2002 r. Nr 108 poz. 953/;
- Rozporządzenie w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, Zarządzenie w sprawie dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia, wydzielanych przez materiały budowlane, urządzenia i elementy wyposażenia w pomieszczeniach przeznaczonych na pobyt ludzi;
- Rozporządzenie w sprawie wzorów: wniosku o pozwolenie na budowę, oświadczenia o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane i decyzji o pozwoleniu na budowę;
- Rozporządzenie w sprawie książki obiektu budowlanego;
- Rozporządzenie w sprawie metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku i lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową oraz sposobu sporządzania i wzorów świadectw ich charakterystyki energetycznej.
- Do obowiązków wykonawcy należą również m.in. :
- Uwzględnianie w trakcie realizacji przedmiotu umowy zaleceń Zamawiającego.
- Konsultowanie na każdym etapie wykonywania projektu rozwiązań dotyczących istotnych elementów mających wpływ na koszty zadania.
- Wykonawca powinien dokonać bezwzględnie wizji lokalnej w terenie – miejscu realizacji przedmiotu zamówienia w celu właściwego określenia kosztów realizacji inwestycji oraz wystąpienia trudności mających wpływ na koszty realizacji zadania.
- Aktualizacja wykonanej dokumentacji kosztorysowej na potrzeby Zamawiającego (tj. aktualizacja cen, podział zadania na elementy) nieodpłatnie przez okres co najmniej 24 m-cy od odbioru dokumentacji.
- Opis sposobu przygotowania oferty:
UWAGA: Przed przygotowaniem oferty Wykonawca zobowiązany jest do dokonania wizji w terenie przy udziale Zamawiającego, na okoliczność czego zostanie sporządzona notatka służbowa, której kopię należy załączyć do oferty. Wizja w terenie odbywać się będzie w godzinach od 8:00 – 14:00 od poniedziałku do piątku.
Oferta powinna być sporządzona na formularzu oferty stanowiącym załącznik Nr 1 w formie pisemnej, w języku polskim, które zawiera nazwę i adres Wykonawcy.
Oferta powinna być:
- opatrzona pieczęcią firmową
- posiadać datę sporządzenia
- zawierać adres oraz siedzibę Wykonawcy, numer telefonu, NIP
- posiadać wartość (cenę) wykonania zamówienia.
- termin realizacji przedmiotu zamówienia.
- Warunki udziału w zapytaniu ofertowym:
Wymagania, jakie powinni spełnić wykonawcy zamówienia w zakresie dokumentów i oświadczeń;
- Posiadanie uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności Zamawiający uzna spełnienie tegoż warunku jeżeli Wykonawca oświadczy że posiada uprawnienia do wykonywanej działalności;
- Dysponują potencjałem i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia – oświadczenie Wykonawcy – Zamawiający uzna spełnienie tegoż warunku jeżeli Wykonawca oświadczy że dysponuje osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. posiadającymi uprawnienia projektowe w zakresie objętym zamówieniem oraz zaświadczenie z właściwej OIIB stwierdzające przynależność do izby i aktualnie opłacane składki tj:
- min. 1 osobę posiadającą uprawnienia projektowe w specjalności konstrukcyjno - budowlanej;
- min. 1 osobę posiadająca uprawnienia projektowe w specjalności architektonicznej,
- min. 1 osobę posiadającą uprawnienia projektowe w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
- min. 1 osobę posiadającą uprawnienia projektowe w specjalności elektrycznej;
- Posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie – Zamawiający żąda przedłożenia min. 2 poświadczeń (referencji) potwierdzających wykonanie projektów budowlanych kubaturowych obiektów sportowych w tym przynajmniej jeden projekt budowy sali (hali) gimnastycznej.
- Dokonanie przez Wykonawcę wizji lokalnej w terenie. Zamawiający żąda przedłożenia notatki służbowej z wizji lokalnej przy udziale przedstawicieli Zamawiającego.
UWAGA: Przed przygotowaniem oferty Wykonawca zobowiązany jest do dokonania wizji w terenie przy udziale Zamawiającego, na okoliczność czego zostanie sporządzona notatka służbowa, której kopię należy załączyć do oferty. Wizja w terenie odbywać się będzie w godzinach od 8:00 – 14:00 od poniedziałku do piątku. Brak przeprowadzenia wizji lokalnej w terenie skutkować będzie odrzuceniem oferty.
- Z udziału w postępowaniu wykluczeni będą wykonawcy powiązani osobowo i kapitałowo z zamawiającym.
Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w mieniu zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzaniem procedury wyboru wykonawcy, a wykonawcą, polegające w szczególności na:
- uczestniczeniu w spółce, jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,
- posiadaniu co najmniej 10 % udziałów lub akcji,
- pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
- pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.
Do oferty należy złożyć oświadczenie o braku powiązań (załącznik nr 3)
Niespełnienie któregokolwiek z wyżej wymienionych warunków, skutkować będzie wykluczeniem wykonawcy i odrzuceniem oferty.
- Do oferty Wykonawca zobowiązuje się do przedłożenia:
- Formularza ofertowego - Załącznik Nr 1.
- Oświadczenia o braku powiązań – Załącznik nr 3
- Dokumenty o których mowa w pkt. III.
- Termin wykonania.
Zamawiający wymaga aby cały przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie do 31.07.2020 r.
- Miejsce wykonania opracowania - Gmina Mirzec – sołectwo Gadka działka nr ewid. 476/4.
- Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty:
- Jedynym kryterium oceny ofert jest cena (cena 100%).
- Ocena ofert będzie następowała wg wzoru:
100
gdzie:
Pcc
|
– ocena punktowa oferty „n” przyznana za cenę
|
Cmin
|
– najniższa cena brutto (ogólna wartość zamówienia) spośród ważnych i nie
odrzuconych ofert.
|
Cn
|
– cena brutto oferty badanej.
|
- W cenie oferty należy podać wszystkie koszty, uwzględniając zakres zamówienia, wynikające z zaproszenia do złożenia propozycji cenowej.
- W cenie oferty należy również uwzględnić ewentualne niezbędne do prawidłowego wykonania zadania.
- Wykonawca oblicza cenę oferty z podatkiem VAT.
- Cena musi być wyrażona w złotych polskich, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
- Termin i miejsce składania ofert/otwarcie ofert.
- Zamawiający prosi o przedłożenie oferty cenowej do dnia 18.02.2020 r. do godziny 12:00.
- Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty, kuriera, lub też dostarczona osobiście do sekretariatu (pokój 220) Urzędu Gminy w Mircu, Mirzec Stary 9, 27-220 Mirzec (jednocześnie adres do korespondencji).
- Ofertę należy złożyć w trwale zamkniętym opakowaniu z opisem – opracowanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: „Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Gadce wraz z łącznikiem”
- Kontakt z Zamawiającym.
Osobami do kontaktowania się ze strony Zamawiającego Pani Agnieszka Kukla oraz Magdalena Podsiadło tel 041 27 67 191.
- Tryb udzielania zamówienia
- Zapytanie ofertowe traktujemy jako rozeznanie cenowe dla udzielania zamówienia w oparciu o art. 4 pkt.8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. (Dz. U. 2019 poz. 1843 z późn. zm.).
- Zamówienie udzielone będzie zgodnie z zasadą konkurencyjności i nie podlega przepisom ustawy Prawo zamówień publicznych.
- Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego.
- Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana zostanie ponadto powiadomiony pisemnie lub telefonicznie o wyborze najkorzystniejszej oferty oraz o terminie podpisania umowy.
- Do prowadzonego postępowania nie przysługują wykonawcy środki ochrony prawnej (protest, odwołanie, skarga).
- Okres gwarancji i rękojmi.
W przypadku wybrania przez Zamawiającego oferty jako najkorzystniejszej Wykonawca udzieli 36 m-cy gwarancji rękojmi za wady przedmiotu umowy liczonej od daty bezusterkowego odbioru końcowego projektu- dokumentacji technicznej.
- Termin związania ofertą.
Wymagany termin związania ofertą – 30 dni
- Informacje dodatkowe.
- W przypadku, gdy Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy, Zamawiający będzie mógł wybrać ofertę najkorzystniejszą spośród pozostałych ofert.
- Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia zapytania ofertowego bez podawania przyczyny.
- W ramach zamówienia nie ma możliwości składania ofert wariantowych, warunkowych oraz ofert częściowych.
- Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
- Z Wykonawcą który uzyska najwyższą liczbę punktów Zamawiający podpisze umowę na realizację przedmiotu zamówienia.
- Oferty złożone po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane. Liczy się data i godzina wpłynięcia oferty do siedziby Zamawiającego.
- Wszelkie koszty związane z udziałem Wykonawcy w niniejszym postępowaniu ponosi Wykonawca.
Wójt Gminy Mirzec
/-/ Mirosław Seweryn
Załączniki do zapytania:
- Załącznik Nr 1- Formularz ofertowy.
- Załącznik Nr 2 - Projekt umowy.
- Załącznik Nr 3 - Oświadczenie o braku powiązań.
- Załącznik Nr 4 - Klauzula RODO.
- Załącznik Nr 5 - Lokalizacja zamierzenia inwestycyjnego.
Ilość odwiedzin: | 5335 | Nazwa dokumentu: | opracowanie dokumentacji projektowej na realizację zadania pn.: „Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Gadce wraz z łącznikiem” | Podmiot udostępniający: | Gmina Mirzec | Osoba, która wytworzyła informację: | Magdalena Podsiadło | Osoba, która odpowiada za treść: | Magdalena Podsiadło | Osoba, która wprowadzała dane: | Magdalena Podsiadło | Data wytworzenia informacji: | 2020-02-05 15:11:58 | Data udostępnienia informacji: | 2020-02-05 15:11:58 | Data ostatniej aktualizacji: | 2020-02-20 15:17:42 |
Wersja do wydruku... Rejestr zmian...
|